Oferta » Geometria kół 3D

Ustawianie zbieżności kół i osi jezdnych auta w technologii trójwymiarowego modelowania zapewnia prosty, szybki (poniżej 5 minut), niezawodny i stabilny pomiar w kompletnie bezkablowym systemie. Klient ma możliwość obserwowania pracy mechanika przy regulacji geometrii i wyświetlanych na bieżąco kątów na ekranie udostępnionym w biurze serwisu. Na jednym ekranie można śledzić aż 32 parametry, a dodatkowo automatyczne porównanie kątów zmierzonych z danymi producenta. Dokonujemy precyzyjnego pomiaru wszystkich kątów poziomych i pionowych a ponadto rozstawu osi i kół oraz obwodu kół.

Sprawdzenie symetrii kątów pozwala ocenić czy wyniki pomiarów znajdujące się poza tolerancją  spowodowane są wypadkiem lub uszkodzeniem podwozia. Pomiar kątów odbywa się za pośrednictwem nowej generacji kamer o wysokiej rozdzielczości, które w sposób ciągły mierzą pozycje tarcz oraz ich orientację w przestrzeni. Pracujemy niezwykle szybko i wydajnie, dystans przetaczania pojazdu w tył i z powrotem jest bardzo krótki (20 cm), dzięki czemu cała operacja pomiarowa zajmuje nie więcej niż 5 minut. W tym czasie urządzenie przeprowadza kompensację bicia oraz szereg pomiarów bez konieczności podnoszenia pojazdu. Obecnie innowacyjna geometria kół 3D w AUTO JAR jest objęta promocyjną ceną w wysokości 65 zł netto za jedną oś i 80 zł netto za komplet. To się po prostu opłaca, nie tylko cenowo, ale także czasowo, a do tego klient ma gwarancję dokładności i niezawodności pomiaru.

100% satysfakcji

  • kompetentna obsługa

    Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, zarówno flotowym jak i indywidualnym. Zespół wykwalifikowanych mechaników jak i kompetentne Biuro obsługi Klienta zapewnia najwyższy poziom usług.


     
  • obsługa flot

    Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy posiadające „flotę” samochodów, zaopiekujemy się państwa samochodami na dogodnych warunkach. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wykonywanych usług. Przy współpracy z firmami stosujemy wygodny sposób płatności faktura zbiorczą.