O nas

Firma AUTO JAR działa na rynku od wielu lat. Od tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie, dzięki czemu potrafimy profesjonalnie naprawić każde auto, a także doradzić w wielu sprawach związanych z jego eksploatacją.
 

Na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę jak i zaopatrujemy się w nowe narzędzia, aby profesjonalnie naprawiać nowe samochody.
 

Naprawiamy kompleksowo samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy bezpłatną wymianę oleju, wykonujemy diagnostykę komputerową, geometrię kół 3D, obsługę klimatyzacji, wymianę opon, dorabiamy przewody hamulcowe, ultradźwiękowe czyszczenie wtryskiwaczy. Pełen zakres usług znajdziesz w zakładce oferta.

100% satysfakcji

  • kompetentna obsługa

    Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, zarówno flotowym jak i indywidualnym. Zespół wykwalifikowanych mechaników jak i kompetentne Biuro obsługi Klienta zapewnia najwyższy poziom usług.


     
  • obsługa flot

    Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy posiadające „flotę” samochodów, zaopiekujemy się państwa samochodami na dogodnych warunkach. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wykonywanych usług. Przy współpracy z firmami stosujemy wygodny sposób płatności faktura zbiorczą.