Oferta » Diagnostyka komputerowa

Fitma AUTO JAR oferuje profesjonalną diagnostykę komputerową.
Diagnostyka nowoczesnego pojazdu polega dziś na podłączeniu go do specjalnego komputera. Komputer diagnostyczny łączy się z komputerem pojazdu i wymieniają dane. komputer diagnostyczny odczytuje informacje o stanie pojazdu, wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych elementów auta.

Szybko sprawnie i bezbłędnie

Na tej podstawie diagnoza pojazdu jesz szybka i bezbłędna. Diagnostyka komputerowa przyspiesza proces naprawy i zmniejsza jego koszty – mechanik nie musi bowem sprawdzać wielu elementów pojazdu, zmniejsza się także ryzyko wymiany prawidłowo działającego podzespołu.
Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz interfejsami do praktycznie wszystkich aut. Możemy dokonać diagnostyki i skasować błędy pokazywane przez system auta.

W większości przypadków, po badaniu możemy jednoznacznie zidentyfikować usterkę. Wszystkie informacje uzyskane z komputera pokładowego posłużą też do określenia przyczyny powstania - np usterki poduszki powietrznych połączone z awarią czujnika zamknięcia drzwi - mogą oznaczać naprawę powypadkową.

100% satysfakcji

  • kompetentna obsługa

    Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, zarówno flotowym jak i indywidualnym. Zespół wykwalifikowanych mechaników jak i kompetentne Biuro obsługi Klienta zapewnia najwyższy poziom usług.


     
  • obsługa flot

    Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy posiadające „flotę” samochodów, zaopiekujemy się państwa samochodami na dogodnych warunkach. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wykonywanych usług. Przy współpracy z firmami stosujemy wygodny sposób płatności faktura zbiorczą.